Ekonomi

Stratis’in STRAX tokeni Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin’den daha iyi performans gösteriyor

Stratis’in yerel token’ı STRAX, Bitcoin, EthereumVe BinanceCoin ’yi aşan büyüme grafiğiyle kripto para piyasasında değerli bir performans gösteriyor. CoinMarketCap’ten elde edilen veriler, 24 saatlik %24’ün üzerinde ve yedi günlük %75’lik kazançla STRAX’ın etkileyici kazanımlarını vurguluyor. Süreç hacmi de önemli bir artış göstererek yaklaşık %150 artışla 139 milyon doların üzerine çıktı.

Yıllık bazda STRAX’ın büyüme grafiği %102,26 oranında artarken, son 30 gündeki performansı %122,60’ın üzerinde bir artışa işaret ediyor. Bu güçlü performans diğer büyük kripto para birimleriyle tam bir tezat oluşturuyor. Bitcoin’in Yıllık büyümesi %60 civarındayken Ethereum’unki sadece %13,63. Bu arada Binance Coin, geçen yılın en yüksek seviyesi olan 326 dolardan %26 daha fazla bir düşüşle 226,88 dolara düştü.

STRAX’ın fiyatı, yıl boyunca devam eden yükseliş eğilimini yansıtacak şekilde 0,4728 dolardan 1,08 dolara önemli bir sıçrama yaptı. STRAX’ın başarısı büyük ölçüde Stratis’in Hizmet Olarak Blockchain (BaaS) platformuna bağlanıyor. Bu platform, blockchain uygulamalarının geliştirilmesini ve konuşlandırılmasını kolaylaştırarak STRAX’ın kripto pazarındaki güçlü performansına katkıda bulunuyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu